Organisatiestructuur

Het bevoegd gezag van de school is het bestuur van de Stichting RSG dat in handen is van het College van Bestuur (CvB). Daarnaast heeft de Stichting een Raad van Toezicht (RvT). De RvT heeft een controlerende taak ten opzichte van het CvB.
 
Voorzitter College van Bestuur 
mw. H.A. Vaatstra

Raad van Toezicht
dhr. H.A. van der Velde, voorzitter
mw. N.O.V. Hamstra-Lankester, vice-voorzitter
mw. A. van Aalsum-Jongen
dhr. H.A. Jansen
dhr. J.H.J. Schreuder

Het e-mailadres van het College van Bestuur is cvb@rsgslingerboslevant.nl, het e-mailadres van de Raad van Toezicht is secretariaatrvt@rsgslingerboslevant.nl.
College van Bestuur
mw. H.A. Vaatstra

 

Organogram

 

directie

mw. M. Compagner directeur
RSG Levant
m.compagner@rsgsl.nl
dhr. E. de Vries directeur onderbouw
RSG Slingerbos
e.devries@rsgsl.nl
dhr. A. Veenenbos directeur bovenbouw
RSG Slingerbos
a.veenenbos@rsgsl.nl
Directeur
RSG Levant

M.Compagner
Directeur onderbouw
RSG Slingerbos

E. de Vries

Directeur bovenbouw
RSG Slingerbos 

A. Veenenbos

 

 

teamleiders locatie slingerbos

brugklas mw. S. Heuckelbach s.heuckelbach@rsgsl.nl
mavo 2-3-4 dhr. F. Bosker f.bosker@rsgsl.nl
havo en vwo 2-3 dhr. R. Oord r.oord@rsgsl.nl
havo 4-5 dhr. C. Wiffen c.wiffen@rsgsl.nl
vwo 4-5-6 mw. L. Zwetsloot l.zwetsloot@rsgsl.nl

 

teamleiders locatie Levant

brugklas
mavo 2-3-4
mw. S. Dupont
mw. M. de Kleijn
s.dupont@rsgsl.nl
m.dekleijn@rsgsl.nl
havo en vwo 2-3 mw. M. Oudendijk m.oudendijk@rsgsl.nl