Lions in actie op de Levant!
Vrijdag 17 maart werden de 65-plus inwoners uit Zeewolde grandioos onthaald door de Lions Club op onze mooie school.
Een team enthousiaste jongeren zorgde voor de ontvangst en het ontbrak de de gasten aan niets. De gasten kregen een uitgebreid stamppotbuffet en een avond vol vermaak door meerdere optredens van de Balletschool Zeewolde! De gasten konden na afloop voldaan naar huis. Als extra service was geregeld dat zij die dit nodig hadden door vrijwilligers niet alleen waren opgehaald, maar ook nog werden thuisgebracht. We zijn blij dat we op deze manier van betekenis konden zijn voor de bewoners van Zeewolde! Daarnaast was het voor sommige opa’s en oma’s ook erg leuk om te zien waar hun kleinkind of kleinkinderen naar school gaan.
Foto’s en (deel van het) verslag: Ruud van Velzen, via Lokale Omroep Zeewolde.
Andere berichten
17 juni 2025
Geweldig nieuws: 25 havoleerlingen hoeven examen Engels niet over te doen
Gisteravond heeft de staatssecretaris laten weten dat ze de hardheidsclausule toepast op de situatie rond de vermiste examens Engels. Dit betekent dat onze 25 havoleerlingen niet verplicht zijn om opnieuw examen te doen.
6 juni 2025
Technasiumleerlingen winnen opnieuw landelijke robotwedstrijd
Voor het tweede jaar op rij heeft een team van het Technasium de landelijke robotwedstrijd Planet Robot X Defensie gewonnen.
5 juni 2025
Leerlingen RSG ontwerpen nieuwe voorzittersketting voor JCI Noordwest-Veluwe
Wat doe je als je als netwerkclub je voorzittersketting kwijtraakt? Dan vraag je creatief jong talent van de RSG om hulp!
3 april 2025
Interactieve avond Begrijpen en Begrenzen
Hoe begeleidt u uw tiener in een wereld vol prikkels en sociale uitdagingen? Daar vertelt expert Hans Kaldenbach meer over op dinsdagavond 6 mei.
5 maart 2025
Kom je lasergamen?
Op donderdag 13 en vrijdag 14 maart kunnen groep8-ers en alle leerlingen van RSG Slingerbos & RSG Levant lasergamen voor het goede doel. Doe jij mee?
20 februari 2025
Master voor elke eersteklasser vanaf nieuwe schooljaar
Vanaf volgend schooljaar worden de RSG Masters onderdeel van het lesrooster van alle brugklasleerlingen. Dit betekent dat élke eersteklasser volgend jaar een Master kiest en gaat volgen.