RSG Winterkamp – 2024

25 en 26 januari gaat het RSG winterkamp weer van start! Leerlingen uit klas drie gaan op vrijwillige basis meedoen aan het winterkamp dat al sinds 1970 wordt georganiseerd. Zij maken bepakt en bezakt in twee dagen een voettocht van ca. 60 km over de Veluwe. Ze slaan een eenvoudig tentenkamp op en overnachten in het veld. De volgende dag begint de lange speurtocht terug naar school met onderweg een paar echte ‘survival’-opdrachten. Het is een zware, maar onvergetelijke ervaring.

Via deze link kunt u op de dag van terugkomst de verwachte tijden van binnenkomst vinden.

Andere berichten

  • 29 juni 2026

    RSG Slingerbos in voortgangsrapportage Duurzaam Harderwijk

    Onze Technasiumleerlingen kregen dit jaar een mooie plek in de Voortgangsrapportage Duurzaamheid van de gemeente Harderwijk. Zij namen deel aan het luchtkwaliteitsproject Snuffelfiets.

  • 16 juni 2026

    Elfde editie Interscolaire opnieuw groot succes

    De elfde editie van de Interscolaire was opnieuw een groot succes! Op 11 juni kwamen bijna 800 tweedejaars leerlingen van vier Harderwijkse middelbare scholen samen voor een sportieve middag vol actie.

  • 22 januari 2026

    RSG Winterkamp 2026

    Op 23 en 24 januari gaat het RSG winterkamp weer van start! Lees hier meer over het kamp en de verwachte aankomsttijden.

  • 28 november 2025

    Nieuwe directeur RSG Slingerbos | Levant

    Met plezier maken wij bekend dat Harald Hentenaar per 24 november is gestart als directeur van RSG Slingerbos | Levant, voor zowel locatie Slingerbos als locatie Levant.

  • 12 september 2025

    Schoolbibliotheek RSG Slingerbos feestelijk geopend 

    Afgelopen donderdag 11 september was het zover: de vernieuwde bibliotheek van RSG Slingerbos is officieel geopend door wethouder Marcel Companjen.

  • 17 juni 2025

    Geweldig nieuws: 25 havoleerlingen hoeven examen Engels niet over te doen

    Gisteravond heeft de staatssecretaris laten weten dat ze de hardheidsclausule toepast op de situatie rond de vermiste examens Engels. Dit betekent dat onze 25 havoleerlingen niet verplicht zijn om opnieuw examen te doen.