DEN HAAG 💼 I Onze 4 mavo leerlingen waren 14 december te gast in de Tweede Kamer! Samen met ProDemos – Huis voor democratie en rechtsstaat en hun maatschappijleer docenten hebben zij nagedacht over een nieuwe wet. Ze hebben voor een nieuwe wet gestemd, ontdekt hoe een nieuwe wet ontstaat en hoe de Eerste Kamer en Tweede Kamer werken! Het was een gezellige en leerzame dag.
Andere berichten

28 november 2025
Nieuwe directeur RSG Slingerbos | Levant
Met plezier maken wij bekend dat Harald Hentenaar per 24 november is gestart als directeur van RSG Slingerbos | Levant, voor zowel locatie Slingerbos als locatie Levant.

12 september 2025
Schoolbibliotheek RSG Slingerbos feestelijk geopend
Afgelopen donderdag 11 september was het zover: de vernieuwde bibliotheek van RSG Slingerbos is officieel geopend door wethouder Marcel Companjen.

17 juni 2025
Geweldig nieuws: 25 havoleerlingen hoeven examen Engels niet over te doen
Gisteravond heeft de staatssecretaris laten weten dat ze de hardheidsclausule toepast op de situatie rond de vermiste examens Engels. Dit betekent dat onze 25 havoleerlingen niet verplicht zijn om opnieuw examen te doen.

6 juni 2025
Technasiumleerlingen winnen opnieuw landelijke robotwedstrijd
Voor het tweede jaar op rij heeft een team van het Technasium de landelijke robotwedstrijd Planet Robot X Defensie gewonnen.

5 juni 2025
Leerlingen RSG ontwerpen nieuwe voorzittersketting voor JCI Noordwest-Veluwe
Wat doe je als je als netwerkclub je voorzittersketting kwijtraakt? Dan vraag je creatief jong talent van de RSG om hulp!

3 april 2025
Interactieve avond Begrijpen en Begrenzen
Hoe begeleidt u uw tiener in een wereld vol prikkels en sociale uitdagingen? Daar vertelt expert Hans Kaldenbach meer over op dinsdagavond 6 mei.






